• Zehnder

  Töökindel ventilatsioon on oluline kõigis tänapäevastes eluhoonetes. Õigesti ehitatud, projekteeritud ja seadistatud ventilatsioonisüsteem tagab tervisliku ja mugava sisekliima ning väldib liigniiskuse teket.

  Kõikide Saksa tootja Zehnder Group ventilatsiooniseadmete ühiseks omaduseks on rõhutatud energiaefektiivsus ja töökindlus. Zehnder ventilatsiooniseadmetes on kasutusel parima soojustagastusega vastuvoolu plaatsoojusvahetid ja energiasäästlikud EC ventilaatorid.

  Tootevalik ulatub ruumipõhistest ventilatsiooniseadmetest kuni kortermajade/ärihoonete lahendusteni (Zehnder XL/MAXI sari).
  Valikus on ka passiivmaja ventilatsiooniseadmete etalonina tuntud Zehnder Group tütarkaubamärgi PAUL ventilatsiooniseadmed.

  Zehnder ventilatsioonisüsteemiga käivad koos ka valikulised innovaatilised lisalahendused nagu niiskustagastusega soojusvahetid, pinnasoojusvahetid passiivseks õhu eelkütteks ja suviseks jahutuseks, kompaktsed ilma välisosata aktiivjahutusmoodulid ning erinevad väliste andurite ja nutilahendustega juhtimisvõimalused.

  Näitan 1–16 tulemust 17-st