• Airobot tsentraalne õhuniisuti SN3

  Tsentraalset õhuniisutit kasutatakse kütteperioodil kui õhuniiskus võib ventilatsiooni tulemusel langeda ebamugavalt madalale.

  Tsentraalne elektrood auru-õhuniisuti võimaldab kasutajal ventilatsioonisüsteemi kaudu tõsta eluruumides õhuniiskuse taset kõrgemale ning seda püsivalt hoida.

  Õhuniisuti ühendatakse vee- ja kanalisatsioonisüsteemi. Seadmes olev aurusilinder täidetakse veega ning seejärel rakendatakse metallelektroodidele pinge, mis soojendab vett kuni keemiseni. Keemise tagajärjel tekib aur, mis suunatakse auruvooliku (düüsi) kaudu ventilatsioonitorustikku. Auru tootlikust on võimalik reguleerida vee kogusega paagis.

  Kategooria: Silt:

  Kirjeldus

  Automaatika ja juhtimine:

  Kasutaja määrab mobiilirakenduses või juhtpuldis soovitud õhuniiskuse (kuni 40%) taseme ning õhuniisuti hoiab ruumides niiskust soovitud tasemel.
  Airobot ventilatsiooniseade jälgib ja kontrollib, et sissepuhkel õhuniiskus ei läheks liiga kõrgeks (kuni 75%. Sellega on kaitstud ventilatsioonitorustik liigse niiskuse, veekahjustuste jah hallituse tekke eest.

  Ruumides viibimise tuvastus: Airobot ventilatsiooniseade tuvastab, et ruumides keegi ei viibi siis lülitab seade automaatselt niisutuse välja, et säästa energiat (ainult automaatrežiimis).
  Airobot ventilatsiooniseadmetel on juhtimise automaatika juba standardis olemas (alates 07.2021 toodetud). Vajalik on paigaldada väline lisasensor (komplektis kaasas) 1 meeter pärast niisuti düüsi.

  Niisuti töötab ainult koos Airobot ventilatsiooniseadmega. Suurema energiasäästu saavutamiseks on soovituslik kombineerida õhuniisuti niiskustagastava ventilatsiooniseadmega.