• Zehnder ventilatsiooniseadmed

  Zehnder Group

  Euroopa juhtiv pikaajaliste kogemustega kütte- ja ventilatsioonisüsteemide tootja

  Zehnder Group AG on Euroopa juhtiv pikaajaliste kogemustega kütte- ja ventilatsioonisüsteemide tootja 1895. aastast, pakkudes lahendusi mugava, tervisliku ja energiasäästliku sisekliima tagamiseks. 128-aastane pereettevõte toodab, arendab ja müüb radiaatoreid ja ventilatsioonisüsteeme erinevate populaarsete kaubamärkide all nagu Acova, Bisque, Zehnder Rittling, DPoint, Enervent, Lifebreath, Caladair ja Core. Zehnderi esindused on üle 20-s erinevas riigis üle maailma ning meie tooted on kättesaadavad rohkem kui 70 eri riigis. Zehnder Groupis töötab ligi 3500 inimest.

  Zehnder ventilatsiooniseadmed – Saksa kvaliteet

  Ühiseks omaduseks on rõhutatud energiaefektiivsus ja töökindlus

  Kõikide Zehnder ventilatsiooniseadmete ühiseks omaduseks on rõhutatud energiaefektiivsus ja töökindlus. Zehnder ventilatsiooniseadmetes on kasutusel parima soojustagastusega vastuvoolu plaatsoojusvahetid ja energiasäästlikud EC ventilaatorid.

  Zehnder tooted

  Tootevalik ulatub ruumipõhistest ventilatsiooniseadmetest kuni kortermajade/ärihoonete lahendusteni (Zehnder Caladair sari).
  Valikus on ka passiivmaja ventilatsiooniseadmete etalonina tuntud Zehnder Group tütarkaubamärgi PAUL ventilatsiooniseadmed.

  Zehnder ventilatsioonisüsteemiga käivad koos ka valikulised innovaatilised lisalahendused nagu niiskustagastusega soojusvahetid, pinnasoojusvahetid passiivseks õhu eelkütteks ja suviseks jahutuseks, kompaktsed ilma välisosata aktiivjahutusmoodulid ning erinevad väliste andurite ja nutilahendustega juhtimisvõimalused.

  Näitan 1–16 tulemust 20-st