• Ventilatsiooniseade Vallox 51 MV

  Kaasaegne tehnoloogia väiksele korterile.

  Sobilik ruumidesse: 60m²-100m²
  Soojusvaheti: Vastuvoolu plaatsoojusvaheti

  Kirjeldus

  Ventilatsiooniseadme Vallox 51 MV kirjeldus

  Vallox 51 MV on väike ventilatsiooniagregaat, mis pakub lihtsat lahendust eluruumipõhiseks ventilatsiooniks väikestes korterites. Vaid 349 mm sügavuse kompaktse ventilatsiooniseadme saab integreerida köögikappidesse või asetada näiteks tualettpoti kohale.

  Ruumikasutuse poolest on vaikne ja energiasäästlik Vallox 51 MV tõhus lahendus nii stuudiokorteritesse ja ühetoalistesse korteritesse kui ka väiksematesse kahe magamistoaga korteritesse. Valikuline magnetkinnitusega kattepaneel annab seadmele elegantse ja sujuva välimuse, olenemata sellest, kuhu see on paigaldatud. Seadme aastane kasutegur on 77%.

  Vallox 51 MV seadme saab registreerida tasuta MyVallox Cloud teenusega ja ühendada majaautomaatikaga (Modbus RTU ja KNX). Teise võimalusena saab ventilatsiooniseadet juhtida ka selle juhtpaneeli, sobiva õhupuhasti või mõlemaga. Integreeritud niiskusandur suurendab vajadusel ka automaatselt ventilatsiooni.

  Sisaldab tarvikuid: MyVallox Touch kontroller, kondensatsioonivee tihend Vallox SilentKlick, seinakinnitusplaat.

  MyVallox Control

  MyVallox Control võimaldab ventilatsiooniseadet juhtida tõhusalt ja mugavalt. See võimaldab seadme kasutamist maksimaalse energiasäästlikkuse ja tõhususega. Kasutaja saab valida sobiva režiimi ja ventilatsiooniseadet juhtida kõikjal, kus on ligipääs internetile. Valloxil on ka professionaalne tehniline tugi, kes aitab probleemide ilmnemisel. Seade sobib igas suuruses hoonetele- nii korteritesse, majadesse kui ridaelamutesse. Ühtlane sissepuhkeõhu temperatuur muudab seadme sobivaks ka näiteks sauna ja serveriruumi jaoks.

  Ventilatsiooniseadme Vallox 51 MV tehniline info

  Ventilatsiooniseadme Vallox 51 MV tehnilise info tabel

  Soovituslik pindala  kuni 75m2
  Õhukogus (sissepuhe) 100Pa

  Õhukogus (väljatõmme) 100Pa

  46 l/s

  51 l/s

  Aastane kasutegur 77% A+
  Elektriühendus 230 V, 50 Hz, 4.24 A 2 x power plug
  Kanalite väljund ø 125mm
  Kaal 45 kg
  Mõõtmed 598 x 802 x 349 mm

   


  Vallox-ventilatsiooniseadmete-kasutusjuhend