• Ventilatsiooniseade Zehnder Comfoair Standard 375 HRV

  Õhuvooluhulk: 260m³-500m³
  Sobilik ruumidesse: 180m²-250m²
  Soojusvaheti: Vastuvoolu plaatsoojusvaheti

  Kirjeldus

  Ventilatsiooniseadme Zehnder Comfoair Standard 375 HRV kirjeldus

  Zehnder ComfoAir Standard ventilatsiooniseade on ideaalne lahendus parandamaks siseruumide õhukvaliteeti nii renoveerimisel kui ka uusehitistes. Tänu ühilduvusele pakub Zehnder ComfoAir Standard võimalust uuendada eksisteerivat ventilatsioonisüsteemi vaid paari lihtsa sammuga. Zehnder ComfoAir Standard on suurepärase energiatõhususe, madala mürataseme ning vähese hooldusvajadusega ja seda kõike taskukohase hinnaga.

  Selle kõrge efektiivsusega soojusvaheti ja madala erivõimsusega ventilaator (SFP) võimaldavad Zehnder ComfoAir Standardil saavutada madala energiatarbega kõrge energiatõhususe taseme. Lisaks tagab see seade optimaalse õhuvoolu madalama müratasemega, tagamaks klientide kõrge rahulolu. Tänu täiustatud filtrikontseptsioonile ja Standard ePM1 (F7) / Coarse (G4) filtrile sissepuhke- ja väljatõmbeõhu jaoks, tagab Zehnder ComfoAir Standard tolmuvaba värske õhu siseruumides. Veelgi suurema mugavuse tagab möödaviiguklapp, mis püüab hoida eluruumide sissepuhkeõhu alati soovitud mugavustemperatuuri lähedal. Tänu ajapõhisele filtrihoiatuse märguandele toimub filtri vahetamine alati õigel ajal. Samuti avaldab ventilatsiooniseade muljet lihtsa ja paindliku paigaldamisega tänu 90-kraadistele pööratavatele toruühendustele. Lisaks saab seadet sisseehitatud ekraani abil hõlpsasti seadistada ja see tagab lihtsa ja mugava kasutamise erinevate juhtimisvõimalustega, nagu näiteks Zehnder ComfoSense juhtpult.

  ComfoAir Standard 375 ventilatsiooniseade on saadaval vasak- või paremakäelises versioonis, eelküttega või ilma, ning koos entalpia soojusvahetiga (niiskustagastusega). Entalpia soojusvaheti vähendab liiga kuiva ja niisket õhku, et tagada parim võimalik siseõhu kvaliteet. Eelküte tagab seadme stabiilsete õhuvooluhulkade töö ka madalatel välistemperatuuridel.

  Ventilatsiooniseadme Zehnder Comfoair Standard 375 HRV eelised

  Comfoair Standard 375 HRV eelised:

  • Sobib kasutamiseks uusehitistel ja renoveerimisprojektides
  • Kõrge energiatõhususe ja soojustagastuse tase efektiivse soojusvaheti tõttu
  • Suvine mugavus: suvine möödaviik loob optimaalse sissepuhkeõhu temperatuuri
  • Madal müratase: tänu täiustatud ventilaatorile, millel on madal erivõimsus
  • Vähendage saasteainete sattumist siseruumidesse: täiustatud filtrikontseptsioon Standard ePM1 (F7) / Coarse (G4) filtriga sissepuhke- ja väljatõmbeõhu jaoks
  • Vastavalt vajadusele filtri vahetus: sellest teavitatakse ajapõhise filtrihoiatusega
  • Lihtne ja paindlik paigaldus: tänu 90 kraadi pööratavatele toruühendustele
  • Lihtne ja mugav kasutus: otsene juhtimine ekraanil või erinevate juhtpaneelidega
  • 100% tagasiühilduv: ühildatav Zehnder G90 ja 91, JEStorkAir, ComfoAirBasic 350 ja paljude muude ventilatsioonisüsteemidega, mis vajavad ventilatsiooniseadme kaasajastamist, et need vastaksid tänapäeva kehtivatele normidele

  Ventilatsiooniseadme Zehnder Comfoair Standard 375 HRV tehniline info

  Õhuvoolu hulk (m³ /h) 375
  Energiatagastus (%) vastavalt PHI 86
  SFP (W/(m³/h)) 0.23
  Kaal (kg) 40
  Soojusvaheti Vastuvoolu plaatsoojusvaheti

  Comfoair Standard 375 HRV tehniline dokument: