• Ventilatsiooniseade Vallox 125 MV

  Vallox 125 MV ventilatsiooniseade muudab ventilatsiooni renoveerimise revolutsiooniliseks.

  Sobilik ruumidesse: 140m²-180m²
  Soojusvaheti: Vastuvoolu plaatsoojusvaheti

  Kirjeldus

  Ventilatsiooniseadme Vallox 125 MV kirjeldus

  Vallox 125 MV ventilatsiooniseade muudab ventilatsiooni renoveerimise revolutsiooniliseks.

  Erinevad Vallox 125 MV mudelid suudavad kiiresti ja lihtsalt asendada kümneid vanu ventilatsiooniseadmete mudeleid. Automatiseeritud ventilatsiooniagregaadiga saate hõlpsasti oma kodusse energiasäästliku ja kaasaegse ventilatsioonisüsteemi juurutada. Seadmel on seitse mudelit (A-G), mis erinevad üksteisest ainult kanali väljalaskeavade poolest. Neid saab paigaldada vana seadme asemele otse või ainult väikeste muudatustega kanalitesse. See muudab ventilatsiooni renoveerimise lihtsamaks ja säästab kulusid.

  Kliimaseade Vallox 125A MV on otsene asendus (identsete kanalite väljalaskeavad) sellistele mudelitele nagu MUH Ilmava, MUH Ilmava OK, MUH Ilmava 100, MUH Ilmava 120 ja Vallox 121. Väikeste, vaid mõne millimeetriste kanalisuuruse muudatustega, see võib asendada ka nt. Onnline 100, Ilto 300 ja Haato LTO21 kliimaseadmed. Suuremad muudatused võimaldavad tal välja vahetada muuhulgas Deekax Talteri DIVK 400 ja Parmair ExSO kliimaseadmed. Kõik vahetatavad mudelid on loetletud seadme asendamise ühilduvuse tabelis.

  Kaasaegne ventilatsioonisüsteem tagab integreeritud niiskuse ja süsihappegaasi andurite abil automaatselt kodus hea siseõhu kvaliteedi. Seade varustab pidevalt soovitud temperatuuriga puhast filtreeritud õhku ja võimendab ventilatsiooni vastavalt vajadusele. Energiasäästlik kvaliteetne ventilatsioon parandab elamismugavust, edendab elanike tervist ja säästab raha. Vallox 125 MV vastab ideaalselt kaasaegse ventilatsiooni nõuetele.

  Ventilatsiooniseadme soojustagastusega kasutegur on suurepärane, ligi 80%. Tõhususe näitaja näitab, kui tõhusalt kasutab seade väljatõmbeõhu soojust sissepuhkeõhu soojendamiseks. Tõhus soojustagastus hoiab ventilatsiooni energiakulu madalal ka suuremate võimsuste juures ning spetsiifilist eelsoojendust pole enam vaja.

  Praeguste EC mootoritega tarbivad Vallox 125 MV ventilaatorid väga vähe elektrit. Tänu täiustatud sulatusautomaatikale ei peata seade sissepuhkeõhu ventilaatorit isegi kõige külmema ilmaga. Suuremad kvaliteetsed filtrid kaitsevad siseõhku tõhusalt välisõhu saaste eest.

  Ventilatsiooniseade pakub erinevaid juhtimisvõimalusi ning selle saab registreerida tasuta MyVallox Cloud teenusega. Seadet saab pilveteenuse kaudu kaugjuhtida. Seadet saab ühendada ka majaautomaatikaga.
  Sisaldab tarvikuid: MyVallox Touch kontroller, kondensatsioonivee tihend Vallox SilentKlick, seinakinnitusplaat.

  MyVallox Control

  MyVallox Control võimaldab ventilatsiooniseadet juhtida tõhusalt ja mugavalt. See võimaldab seadme kasutamist maksimaalse energiasäästlikkuse ja tõhususega. Kasutaja saab valida sobiva režiimi ja ventilatsiooniseadet juhtida kõikjal, kus on ligipääs internetile. Valloxil on ka professionaalne tehniline tugi, kes aitab probleemide ilmnemisel. Seade sobib igas suuruses hoonetele- nii korteritesse, majadesse kui ridaelamutesse. Ühtlane sissepuhkeõhu temperatuur muudab seadme sobivaks ka näiteks sauna ja serveriruumi jaoks.

  Ventilatsiooniseadme Vallox 125 MV tehniline info

  Ventilatsiooniseadme Vallox 125 MV tehnilise info tabel

  Soovituslik pindala  kuni 180m2
  Õhukogus (sissepuhe) 100Pa

  Õhukogus (väljatõmme) 100Pa

  111 l/s

  127 l/s

  Aastane kasutegur 75% A+
  Elektriühendus 230 V, 50 Hz 9.3 A power plug
  Kanalite väljund ø 125mm
  Kaal 65.5 kg
  Mõõtmed 601 x 598 x 525 mm

  Vallox-ventilatsiooniseadmete-kasutusjuhend