• Airobot

  Oleme veendumusel, et soojustagastusega ventilatsiooniseade peab töötama automaatselt inimese heaks, et tagada parim võimalik sisekliima.

  Seetõttu on Airobot seade juba standardis varustatud mitmete sensoritega, mis analüüsivad Sinu kodust sisekliimat ja reguleerivad vastavalt sellele õhuhulkasid.

  Airoboti targad andurid mõõdavad õhu temperatuuri, CO2 taset ja niiskust ning teevad ise kõik sisekliima parandamiseks vajalikud muudatused ilma, et inimene sellesse sekkuma peaks.

  Kuna paljusid inimesi vaevab allergia, on 2021. aasta mudelil ka õhuosakesi mõõtev andur, mis jälgib, et tolmu sisaldus õhus ei oleks liiga suur. Kõik andurid on seadmesse juba integreeritud ning eraldi ruumidesse paigaldamist ei vaja.

  Miks valida Airoboti ventilatsiooniseadmed?

  Airobot ventilatsiooniseadmed on Eestis arendatud ja toodetud.  Airoboti soojus- ja niiskustagastus seadmed on éhitatud  põhjamaises kliimasse ning peavad vastu ka kõige käredama pakase korral.

  • Airoboti ventilatsiooniseade on nutikas. Tänu ventilatsiooniseadmesse sisseintegreeritud CO2 ja niiskusanduritele tagab Airobot tervisliku sisekliima automaatselt. Airoboti seade tunneb ära, kui kodune sisekliima hakkab halvenema ja reageerib sellele koheselt.
  • Airoboti ventilatsiooniseade on energiasäästlik. Tänu CO2 tuvastusele saab Airobot aru kui kedagi ei ole kodus. Ta lülitab ennast energiasäästurežiimile ja kulutab 30% vähem energiat kui tavalised ventilatsiooniseadmed.
  • Airobot ventilatsiooniseade tuvastab ka peentolmu ja VOCsi. Airobot tuvastab õhus olevad peentolmu osakesed ja ka lendlevad orgaanilised ühendid Tegemist on osakeste ja ühenditega, mis on tervisele kahjulikud. Airobot hoiatab kasutajat nende osakeste kõrge konsetratsiooni eest
  • Airoboti ventilatsiooniseade on ajas uuenev. Airobot uuendab enda seadmete tarkvara aega ajalt ja täiesti tasuta. See tagab seadmete pikema eluea. Lisaks võimaldab internetiühendus Airoboti kasutajatoel lõppklienti kiiresti ja efektiivselt aidata ja probleeme lahendada.

  Näitan kõiki 13 tulemust