• Vallox

  Vallox OY on olnud üle 40 aasta Soome juhtiv ventilatsiooniseadmete tootja.

  Nende tootevalikust leiate energiasäästlikke ventilatsiooniseadmeid nii korteritele kui eramutele, sealhulgas Vallox’i ventilatsiooniseadmed ja kalorifeerid.

  Vallox ventilatsiooniseadmed on loodud ideaalselt sobima meie kliimasse.

  Vallox’i ventilatsiooniseadmete eripäraks on nende enda poolt välja töötatud ainulaadne vajaduspõhine MC-sulatusautomaatika. See innovaatiline tehnoloogia ei vaja eelkütet ning võimaldab ventilatsiooniseadmel töötada ka miinuskraadides. Kui soojusvaheti jäätub, suunatakse sissepuhkeõhk soojusvahetist mööda, rakendub küttekalorifeer, mis soojendab sissepuhkeõhku. Sel ajal ei seisku ega vähene sissepuhe, samal ajal sulatab seade ennast väljatõmbeõhuga.

  Vallox ventilatsiooniseadmetele on Soome VTT väljastanud A+ energiaklassi sertifikaadid, mis on saavutatud seadme testimisel -38°C kliimas.

  Vallox ventilatsiooniseadmete eelised:

  • MyVallox Cloud pilveserver toetab ka Eesti keelt.
  • Vallox MV mudelitel on võrgukaabel, mida saab ühendada kodu internetivõrguga, võimaldades seadme juhtimist internetist MyVallox Cloud pilveserverist või MyVallox Home kohtvõrgust. Samuti on juhtpuldi ja MyVallox Cloud pilveserveri keelevalikus eesti keel.
  • Seade kohandub sinu elustiiliga, võimaldades programmeerida ventilatsiooni vastavalt oma vajadustele.
  • Sisseehitatud niiskusandur MV-mudelil mõõdab väljatõmbeõhu niiskustaset ja reguleerib ventilaatorite kiirust vastavalt.
  • Kolm filtrit tagavad õhu tõeliselt puhtana, hõlmates jämefiltrit, F7 klassi peenfiltrit ja soojusvaheti puhtana hoidvat jämefiltrit.

  Kuidas valida Vallox ventilatsiooniseade?

  Seadet valides tuleks arvestada hoone või ruumi suurusega, kuhu soovite ventilatsiooniseadet paigaldada. Oluline on ka kaaluda erinevate funktsioonide vajalikkust ning mitte keskenduda ainult hinnale. Soovitame ka teiste kasutajate kogemuste uurimist erinevate seadmete kohta.

  Näitan kõiki 10 tulemust