• Flexit

  Flexit on aastast 1974 tegutsev Norra ettevõte. Nad toodavad energiatõhusaid tooteid, mis tagavad värske õhu nii elu-kui ärihoonetes. Flexit on ambitsioonikas ettevõte, kes kvaliteedis järeleandmisi ei tee.  Nende põhiväärtusteks on: usaldusväärsus, innovatsioon, energilisus ja teistega arvestamine. Meie valikust leiate sobiva Flexit’i ventilatsiooniseadme nii suurema kui väiksema ruumi jaoks. 

  Flexit ventilatsioon

  Flexit ventilatsiooniseadmed annavad võimaluse muuta oma ruumi ventilatsioon just selliseks nagu soovite. Seadmetel on erinevad andurid ja režiimid. See on tõhus ventilatsioonisüsteem, mis on isemõtlev ja mugav kasutada.

  Flexit ventilatsiooniseadmed

  FLEXIT GO juhtimissüsteemiga ventilatsiooniseadmeid saab mugavalt hallata nii läbi arvuti kui ka mobiilirakenduse. Lisaks on võimalik seadmeid juhtida läbi füüsilise juhtpuldi. Rakendused sobivad nii iOS kui Android seadmetele ja on optimeeritud ka tahvelarvutite jaoks.  Saate seadmeid juhtida kõikjal kus viibite, vajate vaid internetiühendust.

  Flexit ventilatsiooniseadmete eelised 

  • Lisavõimalused – Võimalus valida just need andurid, mis vastavad teie ruumi vajadustele-temperatuuri, õhuniiskuse, CO2 ja rõhu mõõtmiseks.
  • Energiasääst – Kui ruum on tühi, lülitab seade end säästurežiimile-see töötab vaid miinimumkiirusel. Tavarežiim taastub kui inimene on ruumis või niiskustase tõuseb.
  • Niiskusrežiim – Pesuruumi kasutades lülitub ventilatsiooniseade automaatselt võimsamale režiimile. Tavarežiim taastub kui ruum on kuiv.
  • Suvine jahutus – Kuumal suvepäeval jahutab rootorsoojusvaheti värsket sissepuhkeõhku ruumist tuleva jahedama väljatõmbeõhuga.
  • Filtri rõhuandur  – Ventilatsiooniseadmetele on võimalik paigaldada filtri rõhuandur, mis annab teada, kui filter on umbes. Soovitame vahetada filtreid kaks korda aastas.
  • Suurepärane meie kliimasse – Flexit ventilatsiooniseadmed ei vaja külmumiskaitset. Need on varustatud rootorsoojusvahetiga, mis tagavad seadme kõrge efektiivuse ka -25 C välistemperatuuri korral.

  Näitan kõiki 8 tulemust