• Systemair

  Systemair AS

  Systemair AS, endise ärinimega AS APF Grupp on asutatud 1992. aastal Tartus.

  Pärast Eesti taasiseseisvumist olid turul ainult nõukaaegsed ventilatsiooniseadmed, nii otsustati hakata Eesti turule tooma lääne uuenduslikke seadmeid. Alustati koostööd Rootsi Systemairi kontserni eelkäijaga, Kanalfläkt AB-ga ja tarnima Eestisse ventilatsiooniseadmeid. Aastast 2000 kuulub Eesti ettevõte (Systemair AS) ülemaailmse kontserni

  Systemairi koosseisu ja on otsesed tootja tehaste esindajad.

  Systemair ventilatsiooniseadmed

  Systemair soojustagastusega ventilatsiooniseadmed sobivad hästi põhjamaisesse kliimasse. SAVE energiatõhusates ventilaatorimootorites kasutatakse kaasaegset EC-tehnoloogiat.

  Ventilaatorimootorid on vaiksed ja töökindlad.

  Kõik seadmed sobivad nii uusehitistele kui ka renoveerimisprojektidele. Systemairi valikust leiab seadmeid eramutele, kortermajadele kui ka suurematele hoonetele. Valikus on nii plaat- kui rootorsoojusvahetiga seadmed. SAVE seadmete juhtimiseks on erinevad lahendused, võimalus kaugjuhtida nutiseadmest ja ka seinale paigaldatavast juhtpuldist.

  SAVE ventilatsiooniseadmed omavad Eurovent sertifikaati, mis kinnitab, et tootja poolt esitatavad tehnilised andmed on tõesed ja laboratoorselt kinnitatud.

  Näitan 1–16 tulemust 21-st