• Ventilatsiooniseade Vallox 99 MV CF

  Vallox 99 MV CF on silmapaistmatu ja energiasäästlik valik.

  Sobilik ruumidesse: 140m²-180m²
  Soojusvaheti: Vastuvoolu plaatsoojusvaheti

  Kirjeldus

  Ventilatsiooniseadme Vallox 99 MV CF kirjeldus

  Konstantse vooluga ventilaatoritega ventilatsiooniseade Vallox 99 MV CF hoiab teie kodu ventilatsiooni tasakaalus. Energiasäästlik seade kompenseerib õhurõhu erinevusi, hoides rõhusuhted soojustagastusega elemendi sulatamise ajal konstantsena, olenemata soojustagastusega möödaviigu olekust. Ventilatsiooniseadme pideva voolu funktsioon kompenseerib ka eraldi väljatõmbe ja mustuse kogunemise filtritele.

  Klientide soovide põhjal disainitud Vallox 99 MV CF-l on turu madalaim raamikonstruktsioon, mida on testitud vaikselt* ja lihtne paigaldada näiteks vannitoa pesutorni peale. Tänu Valloxi põhjalikule õhutehnilisele disainile ei vaja ventilatsiooniagregaat täiendavat heliisolatsiooni isegi nõudlikes kohtades. Energiasäästlik ventilatsiooniseade sisaldab kõiki MyValloxi seadmete kaasaegseid funktsioone, nagu integreeritud RH ja CO2 andurid ning laiaulatuslikud juhtimisvõimalused. Vallox 99 MV CF aastane kasutegur on 76%.

  Vallox 99 MV CF ventilatsiooniseadme saab ühendada majaautomaatikaga (Modbus RTU RTU, KNX) ja registreerida tasuta MyVallox Cloud teenusega, mis muudab seadme juhtimise ja hooldamise lihtsamaks. Pilveteenus võimaldab seadet kaugjuhtida ning kasutaja loal saab tehniline tugi probleemide ilmnemisel seadmega ühenduse luua. Teise võimalusena saab ventilatsiooniseadet juhtida ka oma juhtpaneeli või pliidikubu kaudu. Samuti on võimalik jätta juhtimine täielikult integreeritud õhukvaliteedi andurite hooleks, et seade vajadusel iseseisvalt ventilatsiooni suurendaks.

  * Helirõhutasemeid on testitud vastavalt ISO 5135:1997 ja ISO 3741:2010 standarditele.
  Kaasa arvatud tarvikud: MyVallox Touch kontroller, kondensatsioonivee tihend Vallox SilentKlick.

  MyVallox Control

  MyVallox Control võimaldab ventilatsiooniseadet juhtida tõhusalt ja mugavalt. See võimaldab seadme kasutamist maksimaalse energiasäästlikkuse ja tõhususega. Kasutaja saab valida sobiva režiimi ja ventilatsiooniseadet juhtida kõikjal, kus on ligipääs internetile. Valloxil on ka professionaalne tehniline tugi, kes aitab probleemide ilmnemisel. Seade sobib igas suuruses hoonetele- nii korteritesse, majadesse kui ridaelamutesse. Ühtlane sissepuhkeõhu temperatuur muudab seadme sobivaks ka näiteks sauna ja serveriruumi jaoks.

  Ventilatsiooniseadme Vallox 99 MV CF tehniline info

  Ventilatsiooniseadme Vallox 99 MV tehnilise info tabel

  Soovituslik pindala  kuni 150m2
  Õhukogus (sissepuhe) 100Pa

  Õhukogus (väljatõmme) 100Pa

  88 l/s

  93 l/s

  Aastane kasutegur 76% A+
  Elektriühendus 230 V, 50 Hz, 8.6 A power plug
  Kanalite väljund ø 125mm
  Kaal 62.2 kg
  Mõõtmed 625 x 598 x 442 mm

   


  Vallox-ventilatsiooniseadmete-kasutusjuhend