• Ventilatsiooniseade Zehnder ComfoAir E350 HRV

  Seadmele on omistatud Passiivmaja sertifikaat

  Õhuvooluhulk: 260m³-500m³
  Sobilik ruumidesse: 140m²-180m²
  Soojusvaheti: Vastuvoolu plaatsoojusvaheti

  Kirjeldus

  Ventilatsiooniseadme Zehnder ComfoAir E350 HRV kirjeldus

  Uue põlvkonna ventilatsiooniseade Zehnder ComfoAir E350 HRV pakub täiuslikku tasakaalu säästliku paigalduse ja väga mugava töö vahel.

  Zehnderi ComfoAir soojustagastussüsteemid tutvustavad juba täna tuleviku ventilatsiooniseadmeid. Zehnder ComfoAir E350 HRV pakub teile turvatunde, mis ületab kõik standarditega esitatavad nõuded.

  Madalaimad müranäitajad – Zehnder ComfoAir E350 HRV on madalaimate müranäitajatega projektipõhine ventilatsiooniseade turul. Äärmiselt vaikne heli saavutatakse elu- ja magamisruumides. Tänu sellele on võimalik hõlpsasti täita esitatud ehituseeskirjad ja tagada üldine klientide rahulolu.
  Parimad energiatõhususe näitajad – tänu uusimale tehnoloogiale, mida kasutatakse soojusvahetites ja ventilaatorites, vähendatakse energiakulusid 34% võrreldes tavaliste soojustagastustega ventilatsiooniseadmetega. Saadaval ka niiskustagastusega soojusvahetiga.

  Ideaalne projekti lahendus –  Tänu lihtsale paigaldusele ja kiirele kasutuselevõtule on teil sekunditega olemas optimaalselt funktsionaalne ventilatsioonisüsteem. Veelgi enam, äärmiselt vaikne müratase ja erakordselt madalad energiakulud muudavad Zehnder ComfoAir E350 HRV ideaalseks lahenduseks teie projektiäris: kõrge jõudlus, samal ajal madalad paigaldus- ja jooksvad kulud.

  Ventilatsiooniseadme Zehnder ComfoAir E350 HRV tehniline info

  Ventilatsiooniseadme Zehnder ComfoAir E350 HRV tehnilise info tabel:

  Õhuvoolu hulk (m³ /h) kuni 350 (150Pa)
  Energiatagastus (%) vastavalt PHI 88
  SFP (W/(m³/h)) 0,22
  Kaal (kg) 40
  Suvine möödaviik (bypass) Jah
  Soojusvaheti Niiskustagastusega vastuvoolu plaatsoojusvaheti (entalpia)
  Passiivmaja sertifikaat Zehnder ComfoAir E 350 Passiivmaja sertifikaat
  Juhtimine Integreeritud puutetundlik kontroller ja 3-astmeline regulaator 0-10V sisendid