• Ventilatsiooniseade Vallox 99 MV

  Vallox 99 MV on silmapaistmatu ja energiasäästlik valik.

  Sobilik ruumidesse: 140m²-180m²
  Soojusvaheti: Vastuvoolu plaatsoojusvaheti

  Kirjeldus

  Ventilatsiooniseadme Vallox 99 MV kirjeldus

  Vallox 99 MV toob teie koju vaikse värskuse. Sellel ventilatsiooniseadmel on turu madalaim struktuur. Klientide soovide alusel disainitud, on lihtne paigaldada näiteks vannituppa pesutorni otsa. Seadme testitud vaikus* tagab, et te ei pea seda täiendava helikindluse tagamiseks kapi sisse peitma.

  Vallox 99 MV on silmapaistmatu ja energiasäästlik valik. Selle madal helirõhutase muudab selle sobivamaks suurematesse korteritesse kui teised sarnase õhuhulgaga ventilatsiooniagregaadid. Seade sisaldab kõiki MyValloxi ventilatsiooniseadmete kaasaegseid funktsioone, sealhulgas integreeritud RH ja CO2 andureid ning erinevaid juhtimisvõimalusi. Vallox 99 MV aastane kasutegur on 76%.

  Vallox 99 MV seadme saab ühendada tasuta MyVallox Cloud teenusega, mis võimaldab seadme kaugjuhtimist ja automaatset uuendamist. Pilveteenus pakub ka kiiret ja lihtsat juurdepääsu tehnilisele toele. Alternatiivina saab seadet juhtida MyValloxi juhtpaneeli või pliidikubu kaudu. Samuti on võimalik jätta juhtimine täielikult integreeritud õhukvaliteedi andurite hooleks; ventilatsiooni võimendatakse automaatselt vastavalt vajadusele, säästes energiat. Seadme saab ühendada majaautomaatikaga läbi Modbus RTU või KNX siini.

  * Helirõhutasemeid on testitud vastavalt ISO 5135:1997 ja ISO 3741:2010 standarditele.
  Kaasa arvatud tarvikud: MyVallox Touch kontroller, kondensatsioonivee tihend Vallox SilentKlick.

  MyVallox Control

  MyVallox Control võimaldab ventilatsiooniseadet juhtida tõhusalt ja mugavalt. See võimaldab seadme kasutamist maksimaalse energiasäästlikkuse ja tõhususega. Kasutaja saab valida sobiva režiimi ja ventilatsiooniseadet juhtida kõikjal, kus on ligipääs internetile. Valloxil on ka professionaalne tehniline tugi, kes aitab probleemide ilmnemisel. Seade sobib igas suuruses hoonetele- nii korteritesse, majadesse kui ridaelamutesse. Ühtlane sissepuhkeõhu temperatuur muudab seadme sobivaks ka näiteks sauna ja serveriruumi jaoks.

  Ventilatsiooniseadme Vallox 99 MV tehniline info

  Ventilatsiooniseadme Vallox 99 MV tehnilise info tabel

  Soovituslik pindala  kuni 150m2
  Õhukogus (sissepuhe) 100Pa

  Õhukogus (väljatõmme) 100Pa

  92 l/s

  99 l/s

  Aastane kasutegur 76% A+
  Elektriühendus 230 V, 50 Hz, 4.24 A 2 x power plug
  Kanalite väljund ø 125mm
  Kaal 45 kg
  Mõõtmed 625 x 598 x 442 mm

   


  Vallox-ventilatsiooniseadmete-kasutusjuhend